Skip to main content

Krajowy Program Zdrowotny

Masz dość kolejek do lekarza? Przerażają Cię terminy wizyt wyznaczane przez Narodowy Fundusz Zdrowia? Chcesz otrzymać fachową pomoc wtedy, kiedy faktycznie jej potrzebujesz?  Krajowy Program Zdrowotny to  ubezpieczenie, które gwarantuje Ci szybki i bezproblemowy dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej.

Krajowy Program Zdrowotny – co to jest

Krajowy Program ZdrowotnyKrajowy Program Zdrowotny to alternatywa dla usług świadczonych  w ramach NFZ-u.  Dzięki niewielkiej miesięcznej składce będziesz miał dostęp do prywatnej opieki medycznej – zarówno do lekarzy pierwszego kontaktu, jak i specjalistów z  niemal z każdej dziedziny. Program ten działa na terenie całego kraju. Co oznacza, że ze  świadczenia możesz skorzystać w swojej najbliższej okolicy. Krajowy Program Zdrowotny obejmuje m.in. konsultacje z lekarzem pierwszego kontaktu oraz ze specjalistami. W ramach Krajowego Programu Zdrowotnego możesz wykonać szereg badań, m.in. badania ambulatoryjne, badania laboratoryjne oraz rozszerzoną diagnostykę. Ponadto,  ubezpieczenie to uprawnia Cię do korzystania z domowych wizyt, zarówno lekarza, jak i pielęgniarki, w sytuacji, kiedy choroba uniemożliwi Ci wizytę w placówce.

Krajowy Program Zdrowotny – zalety

Krajowy Program ZdrowotnyDzięki Krajowemu Programowi Zdrowotnemu masz nieograniczony dostęp do pomocy medycznej. W przypadku  wykrycia  choroby, szybka diagnostyka pozwoli rozpocząć natychmiastowe leczenie i umożliwi powrót do zdrowia.  Ubezpieczenie to ma charakter kompleksowy. Dzięki szerokiemu zakresowi usług oraz jasnym zasadom, Krajowy Program Zdrowotny to rozwiązanie, dla tych wszystkich, którzy  do tej pory zmuszeni byli korzystać z   prywatnych wizyt u różnych lekarzy-specjalistów. Każda taka wizyta stanowiła spory wydatek. Krajowy Program Zdrowotny – w dłużej perspektywie – to rozwiązanie, które pozwoli Ci  sporo zaoszczędzić.  Co więcej – zagwarantuje Ci poczucie bezpieczeństwa, świadomość, że  na wizytę u lekarza nie będziesz musiał czekać wiele miesięcy, czy nawet lat.

Kontakt

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszymi ekspertami