Skip to main content

O nas

Zaufało nam wielu klientów.. Są wśród nich zarówno osoby prywatne, przedsiębiorcy, a nawet całe rodziny. Nasi klienci zostają z nami na lata. Zazwyczaj zaczyna się od jednego ubezpieczenia, np. OC samochodu, lecz na tym się nie kończy. Klienci obdarzają nas wielkim zaufaniem, powierzając nam swoje życie i zdrowie. A my nigdy ich nie zawiedziemy!

Dlaczego warto ubezpieczyć się w Sparta Services?

Sparta Services to kilkunastu ubezpieczycieli w jednym miejscu. Z nami ubezpieczysz swoje życie i zdrowie, dom oraz samochód. Oferujemy również ubezpieczenia zawodowe (OC dla fizjoterapeutów, trenerów sportowych oraz przewoźników). W Sparta Services zadbasz o bezpieczeństwo swoje oraz swoich najbliższych.

Ubezpieczamy, tak jak Ci wygodnie

Wiemy, jak trudno jest czasem wygospodarować “wolną” godzinę w ciągu dnia. Rozumiemy, że po prostu są sprawy ważniejsze niż ubezpieczenie. Właśnie dlatego u nas możesz ubezpieczyć się bez wychodzenia z domu — telefonicznie lub przez internet. Jeśli wolisz spotkać się osobiście, nasi eksperci czekają na Ciebie w siedzibie Sparta Services w Warszawie. Bez względu na to, którą formę wybierzesz, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przygotują atrakcyjną ofertę, dostosowaną do Twoich potrzeb.

Dzielimy się wiedza

Szukasz informacji na temat ubezpieczeń? Zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę przy ubezpieczeniu mieszkania? Co obejmuje ubezpieczenie AC pojazdu? Nie musisz szukać daleko. Zajrzyj na naszego bloga. Nasi eksperci udowadniają, że o ubezpieczeniach można pisać w prosty i przystępny sposób. Każdy wpis to solidna dawka wiedzy, owoc wieloletniego doświadczenia naszych agentów.

Nasi klienci są naszymi partnerami. A to oznacza jasne zasady współpracy — brak ukrytych kosztów, “kruczków” oraz “drobnego druczku”. Odpowiadamy na wszystkie pytania, słuchamy, dzięki czemu możemy zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie.

Nie znalazłeś ubezpieczenia, które Cię interesuje? Napisz lub zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasz konsultant przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę ubezpieczeniową.

Kontakt

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszymi ekspertami